Adana Audi Tampon

Adana Audi Tampon Setleri Of Tuning olarak Audi Tampon setlerinin satışını yapmaktayız. Audi Tampon setleriyle alakalı ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 0 532 693 09 00

Adana Audi Tampon Of tuning Adana

Adana Audi Tampon Fiyatları

Adana Audi Tampon setleri

Adana Audi Tampon Satış Yerleri

Adana Audi Tampon

Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

Adana Audi Tampon

Adana Audi Tampon için en uygun fiyatlar ve seçenekler burada.

Of Tuning Olarak

Özel tasarlanan Audi orijinal tamponları kaza esnasında darbeyi emerek maksimum güvenlik sağlar. Kolaylıkla monte edilebilir.

Avrupa Birligi çevre koruma yönetmelikleri kapsamında yenileştirme potansiyeli olan yedek parçalar yetkili servis noktalarında toplanir. Bu parçalar yenileştirilmek üzere orijinal parça üreticilerine gönderilir. Burada parçalar yeni parçalar ile aynı teknik özelliklere sahip olacak sekilde yenileştirilir. Adana Audi Tampon Bu yenilestirilmiş parçalar kalite sertifikaları ile otomobil üreticilerinin satiş sonrası organizasyonlarında yeni parçanın sahip oldugu aynı garanti kosulları ile nihai müşteriye sunulur. Bir diğer ifade ile, yenileştirilmiş parçalar sadece üretim tekniği ile farklılaşan, daha az enerji ve daha az kaynak tüketimi ile çevre korumaya da katkı saglayan parçalardır. Dolayısıyla, yenileştirilmiş parçalar araç üreticisi tarafından yenileştirilmiş orijinal parça olarak pazara sunuluyorsa, bu parçalarin özellikleri ve araç üreticisinin bu parçalarla ilgili garantisi ve ürün sorumluluğu yeni orijinal parçalarla aynı olduğu için, yenileştirilmiş orijinal parçalar da yeni orijinal parçalar gibi ele alınmalı ve yenileştirilmiş orijinal parçaların kullanımı teşvik edilmelidir.

Eşdeğer Parça