Adana Bmw Tampon

Adana Bmw Tampon Setleri Of Tuning olarak Mercedes Tampon setlerinin satışını yapmaktayız. Mercedes Tampon setleriyle alakalı ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 0 532 693 09 00

Adana Bmw Tampon Of tuning Adana

Adana Bmw Tampon Fiyatları

Adana Bmw Tampon setleri

Adana Bmw Tampon Satış Yerleri

Adana Bmw Tampon

Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

Adana Bmw Tampon

Adana Bmw Tampon için en uygun fiyatlar ve seçenekler burada.

Of Tuning Olarak

Özel tasarlanan Mercedes-Benz orijinal tamponları kaza esnasında darbeyi emerek maksimum güvenlik sağlar. Kolaylıkla monte edilebilir.

Avrupa Birligi çevre koruma yönetmelikleri kapsamında yenileştirme potansiyeli olan yedek parçalar yetkili servis noktalarında toplanir. Bu parçalar yenileştirilmek üzere orijinal parça üreticilerine gönderilir. Burada parçalar yeni parçalar ile aynı teknik özelliklere sahip olacak sekilde yenileştirilir. Adana Bmw Tampon Bu yenilestirilmiş parçalar kalite sertifikaları ile otomobil üreticilerinin satiş sonrası organizasyonlarında yeni parçanın sahip oldugu aynı garanti kosulları ile nihai müşteriye sunulur. Bir diğer ifade ile, yenileştirilmiş parçalar sadece üretim tekniği ile farklılaşan, daha az enerji ve daha az kaynak tüketimi ile çevre korumaya da katkı saglayan parçalardır. Dolayısıyla, yenileştirilmiş parçalar araç üreticisi tarafından yenileştirilmiş orijinal parça olarak pazara sunuluyorsa, bu parçalarin özellikleri ve araç üreticisinin bu parçalarla ilgili garantisi ve ürün sorumluluğu yeni orijinal parçalarla aynı olduğu için, yenileştirilmiş orijinal parçalar da yeni orijinal parçalar gibi ele alınmalı ve yenileştirilmiş orijinal parçaların kullanımı teşvik edilmelidir.

Eşdeğer Parça